GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuringrupp 6492177
nr 649 2177
Figuringrupp
"Kan du inte tala?", längd: 33, höjd: 23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 17:53:29
150 kr
150 kr